کمک مقابله آمریکا نگهبان اخبار سیاست خارجی

کمک: مقابله آمریکا نگهبان اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار پزشکی مسکن‌های حاوی مخدر تاثیری جهت کم کردن دردهای میگرنی دارند؟

کارشناسان آمریکایی معتقدند بسیاری از موارد استفاده مسکن‌های حاوی مخدر به وسیله بیماران مبتلا به سردردهای میگرنی غیرضروری است. 

مسکن‌های حاوی مخدر تاثیری جهت کم کردن دردهای میگرنی دارند؟

مسکن های حاوی مخدر تاثیری جهت کم کردن دردهای میگرنی دارند؟

عبارات مهم : سردرد

کارشناسان آمریکایی معتقدند بسیاری از موارد استفاده مسکن های حاوی مخدر به وسیله بیماران مبتلا به سردردهای میگرنی غیرضروری هست.

به گزارش ایسنا، کارشناسان در این مطالعه دریافته اند از نزدیک به ۲۹۰۰ آمریکایی که جهت درمان سردرد میگرنی به دکتر مراجعه کرده اند جهت ۱۵ درصد مسکن های حاوی مخدر تجویز شده است و این در حالیست که این نوع از داروهای مسکن باید آخرین گزینه درمانی جهت این بیماران در نظر گرفته شوند.

مسکن‌های حاوی مخدر تاثیری جهت کم کردن دردهای میگرنی دارند؟

دکتر “لاری چارلستون” از کارشناسان این مطالعه در دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان گفت: مسکن های حاوی مخدر نه تنها نسبت به داروهای مخصوص میگرن کمتر تاثیرگذار هستند بلکه جهت فرد خطر هم دارند.

همچنین مصرف مداوم این مسکن ها می تواند به تکرار زیاد سردردهای میگرنی و مزمن تر شدن آن کمک کند. علاوه بر این، این داروها می توانند باعث اعتیاد در فرد هم بشوند.

کارشناسان آمریکایی معتقدند بسیاری از موارد استفاده مسکن‌های حاوی مخدر به وسیله بیماران مبتلا به سردردهای میگرنی غیرضروری است. 

به گفته کارشناسان، مرسوم ترین علت میگرن های مزمن مصرف بیش از حد داروهاست. این مسکن ها باید در شرایط بسیار نادر و مواقعی که فرد تحمل درد را ندارد یا با داروهای معمول میگرن درمان نمی شود، مصرف شوند.

به گزارش هلث دی نیوز، میگرن سردرد شدیدی است که معمولا موجب بروز درد ضربه ای در یک سمت سر می شود و همچنین فرد مبتلا به نور و صدا حساس شده است و گاهی اوقات دچار حالت تهوع و استفراغ می شود.

واژه های کلیدی: سردرد | میگرن | پزشکی | مطالعه | درمان میگرن | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs