کمک مقابله آمریکا نگهبان اخبار سیاست خارجی

کمک: مقابله آمریکا نگهبان اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اجتماعی بنای یادبود جهت کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می‌شود

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه اندازی بنای یادبود کارکنان فداکار نفتکش سانچی در جوار شهدای خدمت آتش نشان پلاسکو و همچنین طرح دولت

بنای یادبود جهت کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می‌شود

بنای یادبود جهت کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می شود

عبارات مهم : خانواده

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه اندازی بنای یادبود کارکنان فداکار نفتکش سانچی در جوار شهدای خدمت آتش نشان پلاسکو و همچنین طرح دولت جهت تجلیل از این عزیزان خبر داد.

به گزارش مهر، مهدی ایزدی با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده کارکنان فداکار نفتکش سانچی و طلب صبر جهت خانواده این عزیزان گفت: تجلیل و قدرشناسی از کسانی که جان عزیز خود را در راه خدمت به مردم و اعتلای کشور عزیزمان ایران اسلامی فدا می کنند وظیفه ملی و یک ضرورت هست. در این راستا بنیاد شهید و امور ایثارگران حساسیت آحاد مردم جهت تقدیر از کسانی که با تمام وجود در حال خدمتگزاری به میهن اسلامی هستند را پاس می دارد.

بنای یادبود جهت کارکنان فداکار نفتکش سانچی ساخته می‌شود

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد با اشاره به مطالب مطرح شده است در نشست هیئت دولت جهت تجلیل از کارکنان فداکار اتفاق نفتکش سانچی گفت: خوشبختانه آیین نامه «فداکاران راه خدمت» با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران تدوین شده است که بعد از تصویب نهایی این آیین نامه در هیات دولت دستگاه های ذیربط کارها مقتضی را به انجام می رسانند و البته تا پیش از تصویب این آیین نامه، تجلیل و قدرشناسی از عزیزانی که جان گرانمایه خویش را در راه خدمت فدا کرده اند، به عنوان دستور کار جدی از سوی دستگاه های متبوع دنبال می شود.

وی در ادامه افزود: در جهت تجلیل از کارکنان فداکار اتفاق نفتکش سانچی مقرر شده است است بنای یادبود این عزیزان در کنار مزار شهدای خدمت آتشنشان پلاسکو راه اندازی شود در ضمن دستگاهی که این عزیزان در آنها مشغول خدمت بوده اند (شرکت ملی نفتکش) وظیفه حمایتی و خدمات رسانی به خانواده این عزیزان را به انجام می رساند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران از راه اندازی بنای یادبود کارکنان فداکار نفتکش سانچی در جوار شهدای خدمت آتش نشان پلاسکو و همچنین طرح دولت

واژه های کلیدی: خانواده | ایثارگران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs